Kategorijos

Filtruoti pagal

Spalva

Spalva

Galia

Galia

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Our Servies

Užsakius virš 49 €
Prekių grąžinimas per 14d.
Frezos nagams

Frezos nagams

Subcategories

Aktyvūs filtrai

Frezos nagams

Frezos nagams yra naudojamos aparatinio manikiūro metu. Šis manikiūro būdas nuo klasikinio manikiūro skiriasi tuo, jog vietoje įprasto nagų odelių mirkymo ir kirpimo su žnyplutėmis, yra naudojami elektriniai aparatai – nagų frezos. Jos dažnai dar yra vadinamos elektrinėmis nagų dildėmis, nes jos ypač palengvina manikiūro specialistų darbą, kadangi šių aparatų pagalba nagų odelės yra pašalinamos ir sutvarkomos greičiau ir be skausmo, nuolatos keičiant ir pritaikant įvairius antgalius. 

Šių dienų grožio paslaugų sferoje nagų frezos yra sutinkamos beveik ant kiekvieno specialisto stalo, kadangi tai profesionali priemonė, dėl kurios ženkliai sutrumpėja manikiūrui ir pedikiūrui atlikti būtinas laikas. Tikriausiai sutiksite, jog kiekviena moteris nori atrodyti nepriekaištingai, bet tam nesugaišti daugybės savo brangaus laiko. Būtent dėl šios priežasties, šio įrenginio įsigijimas ir naudojimas turi didžiulę naudą tiek individualiam, tiek profesionaliam naudojimui - specialistas per tą patį laiką, gali aptarnauti daugiau klientų, o klientams reguliariose grožio procedūrose nebereikia praleisti daugybės valandų. 

Freza nagams leis ne tik pasirūpinti nagų odelėmis, bet ir patrumpinti, šlifuoti ir formuoti nagus. Naudodamiesi šiuo įrankiu ne tik palengvinsite savo manikiūro rutiną, bet ir sumažinsite odelių šerpetojimą, nagų sluoksniavimą bei skilinėjimą. 

Mūsų internetinėje parduotuvėje frezų kainos prasideda vos nuo keliolikos eurų, todėl pas mus galėsite išsirinkti sau tinkamiausią prietaisą – mini, vidutinio galingumo ar ypač galingą frezą. manogroziui.lt frezos nagams yra aukštos kokybės, joms taikoma garantija ir daugelis šios kategorijos prekių komplektuose visus reikalingus priedus, pavyzdžiui skirtingų  frezos antgalių ir šveitimo juostelių komplektą.

Frezos nagams - kaip išsirinkti? 

Renkantis šį prietaisą labai svarbu įvertinti ir nusimatyti tam tikrus kriterijus. Pirmiausiai reikėtų įsivertinti, kaip naudosite šią elektrinę dildę. Profesionaliam naudojimui kaina bus kur kas aukštesnė, nes jos funkcionalumas ir galingumas bus didesnis. Tuo tarpu renkantis frezą asmeniniam naudojimui reikėtų nusistatyti galimą skirti biudžetą ir tuomet įvertinti produkto specifikacijas ir atsiliepimus. Tokių būdu galėsite džiaugtis geriausiu kainos ir kokybės santykiu. 

Trys svarbiausi frezos pasirinkimo kriterijai:

 1. Galia. Tai yra pats svarbiausias dalykas, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį renkantis šį manikiūro prietaisą. Nors skamba, neįprastai, tačiau šio prietaiso galia lemia stabdymo greitį. Šiuo atveju, silpnesnę frezą prilietus prie nago – ji lėtėja, todėl greičiau sustoja. Galingesnės stoja lėčiau, todėl su jomis greičiau užbaigsite procedūrą. Tačiau tai anaiptol nereiškia, kad mažiau galinga freza yra prasta ar netinkama naudojimui.

  Jeigu šį įrankį naudosite tik namuose, tikrai pakaks 5W ar 10W galios. Tokia manikiūro priemonė dažniausiai turi keletą pagrindinių antgalių ir keičiamą bateriją. Mažiau galingą įrankį rekomenduojama įsigyti ir tiems, kurie dar tik ketina pradėti dirbti grožio sferoje, ar dirba visai neilgai. 

  Tuo tarpu freza, kurios galingumas yra 65W yra skirta profesionalams, kurie per dieną atlieka daugybę aparatinio manikiūro ar gelinių nagų priauginimo ir papildymo procedūrų. 

  Norime atkreipti dėmesį, jog įrankio galia neturi įtakos jo apsisukimų skaičiui. Apsukų dydis ir reguliavimas atliekamas ant frezos esančių mygtukų ir reguliatorių pagalba. Tiek profesionalių, tiek silpnesnių frezų antgaliai per vieną minutę gali apsisukti vidutiniškai 3000 iki 35000 kartų. 

 2. Antgaliai. Kiekvienos rūšies antgaliai atlieka vis kitokią funkciją, todėl, kuo daugiau jų bus komplekte, tuo geresnį rezultatą galėsite pasiekti. Rinkitės tokią nagų frezos kainą, už kurią gausite bent jau pagrindinius būtinuosius aparatinio manikiūro antgalius: platų trapecijos, kūgio (didelį ir mažą),  smeigtuko, vinies ir poliruojantį. Įgudus, įvairių formų antgalių galėsite įsigyti papildomai. Mūsų parduotuvėje rasite įvairiausių pavienių ir antgalių komplektų, kuriuos sudaro 10-30 skirtingų dydžių ir formų antgaliai. 

 3. Krypties keitimas. Kai kurios frezos nagams gali keisti sukimosi kryptį. Tai ypač naudinga funkcija tiems, kurie dar tik mokosi ir nori atrasti patogiausią darbo procesą. 

Papildomai verta atkreipti dėmesį į frezos dizainą, pavyzdžiui ar ji turi skaitmeninį ekraną, nes tai padės lengviau nusistatyti ir sekti tokią informaciją kaip apsisukimų skaičius. 

Ką reikėtų žinoti renkantis papildomus nagų frezos antgalius? 

Renkantis antgalį būtina įvertinti jų formą ir medžiagiškumą, nes tai lemia, kokiu tikslu ir greičiu antgalį naudoti yra teisingiausia.

Forma:

 • Kūgio formos antgalis gali būti didelis arba mažas. Mažasis skirtas sausų nago odelių šalinimui, o didysis naudojamas nago paviršiaus pašiaušimui, ilgalaikio laiko nuėmimui ir priauginto gelinio nago formavimui. 

 • Smeigtuko formos antgalis, kuris turi nedidelį rutuliuką viršuje, padeda pasiekti sunkiai prieinamas nago paviršiaus vietas, todėl su juo galite šalinti sunkiai pasiekiamas odeles ar pašiaušti nago paviršių. 

 • Ritinio formos antgalis šalina negyvas odos ląsteles, puikiai tinka pedikiūrui.

 • Vinies formos antgalis dėl savo smailumo puikiai pašalina odeles nago kraštuose.

 • Kulkos formos antgalis naudojamas nagų poliravimui.

Medžiagiškumas:

 • Keramikinis antgalis yra gaminamas iš aukštos kokybės cirkonio oksido, o jo paviršius ypač tinka žmonėms, kurie alergiški metalams. Ši medžiaga nesukelia vibracijos, nekaista, bei neperduoda šilumos nagui. 

 • Silikoninis suteikia papildomo blizgesio, todėl jis skirtas natūralių bei dirbtinų nagų šlifavimui bei poliravimui. Antgalis tinkamas plovimui. 

 • Sintetinio akmens (akmeninis) antgali yra minkštesnis nei natūralus akmuo. Šis akmuo neleidžia pažeisti nago plokštelės ir yra saugesnis. Tai nepakeičiamas įrankis formuojant gelinius nagus.

 • Volframo Kobalto antgalis yra ypač tvirtas ir kietas, todėl yra ilgaamžis. Rekomenduojama šį antgalį naudoti gelio, akrilo ir kitų kietų masių šalinimui. 

 • Deimantinių antgalių galvutės yra padengtos deimanto - safyro drožlėmis. Tai patvarūs antgaliai, kuriais galima šalinti odeles ar formuoti gelį bei akrilą. 

 • Šlifavimo kepurėlės puikiai šalina suragėjusį epidermį, o jų paviršius neužsikemša dulkėmis. Su jomis procedūras galima atlikti sausuoju ir šlapiuoju būdu.

Šlifavimo juostelės yra vienkartinio naudojimo. Jų negalima plauti, dezinfekuoti.