Kategorijos

Our Servies

Užsakius virš 49 €
Prekių grąžinimas per 14d.
UV/LED lempos nagams

UV/LED lempos nagams

Subcategories

Aktyvūs filtrai

UV/LED lempos

Itin populiarių grožio procedūrų, tokių kaip gelinis nagų lakavimas ir priauginimas atlikimui reikalingi įvairūs elektriniai įrankiai bei prietaisai: frezos nagams, dulkių surinkėjai ir žinoma – nagų lempos. Gelinio lakavimo lempos yra neatsiejamos manikiūro specialistų darbe bei tiems, kurie nori džiaugtis nepriekaištingai atrodančiais nagais net kelias savaites namuose. Be šio elektrinio prietaiso, manikiūro ar pedikiūro procedūrų, kuriose naudojamos gelio turinčios priemonės atlikti nepavyks, kadangi klampi gelio konsistencija be specialios šviesos skleidžiamų spindulių nesukietės, todėl nebus tinkama formavimui. 

Iš mūsų plataus asortimento galite išrinkti poreikius labiausiai atitinkančią nagų lempą už patrauklią kainą, o patogus apsipirkimas internetu, dailiais nagais leis džiaugtis vos po kelių dienų. Visos prekės, kurias siūlome yra profesionalios, todėl padės siekti aukščiausių rezultatų. Vertiname kokybiškas priemonės, todėl mūsų parduotuvėje elektrinės priemonės yra kruopščiai atrinktos, patikrintos ir joms taikoma nuo 6 iki 12 mėnesių garantija. Taip pat, reguliariai taikome įvairias akcijas, kad savo geidžiamas prekes galėtumėte įsigyti už geriausią kainą. 

manogroziui.lt asortimente rasite įvairiausių nagų lempų – skirtingo dizaino, spalvų, formų kainų ir tipų. Nors visos mūsų asortimente siūlomos UV LED lempos yra profesionalios ir funkcionalios, tačiau renkantis šį prietaisą pirmą kartą, ar norint atsinaujinti, gali kilti įvairių klausimų: kokią lempą pasirinkti, į ką reikėtų atkreipti dėmesį ir kaip nepermokėti. 

Jeigu svarstote, kokią lempą įsigyti ir norite sužinoti, kuo skiriasi UV arba LED lempos nagams paruošėme detalius atsakymus į šiuos klausimus.

Kaip veikia UV ir LED lempos?

Rinkoje vyrauja skirtingų tipų  nagų lempos. Dažniausiai jos būna tik UV,  tik LED arba UV/LED viename (hibridinės). Grožio sferoje naudojamos visų šių tipų lempos, nes tiek LED lempos nagams, tiek paprastos UV lempos yra atsakingos už tai, kaip gelio savybių turinčios manikiūro priemonės sustings. Taigi abi lempos atlieka tą pačią funkciją – skleidžiamų ultravioletinių spindulių pagalba sukietina ant nago plokštelės padengtą klampaus gelio ar gelinio lako sluoksnį.

Tokiam procesui, kurio metu klampus gelis virsta kieta ir tvirta medžiaga, įvykti reikalingi foto iniciatoriai. Nors ši sąvoka skamba labai sudėtingai, tačiau pats procesas yra labai paprastas – foto iniciatoriai suaktyvina įvairias gelio molekules ir pakeičia jų struktūrą, todėl gelis stingsta. Vis dėlto, šis procesas negali įvykti prie natūralios saulės šviesos, nes foto iniciatoriams suaktyvinti reikalingos elektromagnetinės bangos, kurių įprastinėje saulės šviesoje nėra.

UV ir LED lempų  skirtumai

Esminis skirtumas tarp šių manikiūro prietaisų yra jų lemputės. UV lempos nagams yra gaminamos su fluorescencinėmis elektros lemputėmis, o LED lempos nagams su šviesos diodų lemputėmis. Šviesos diodų lemputės yra pažangios, naujoviškos ir labai mažos, todėl šios lempos laikomos geresnėmis už įprastas UV.

UV lempos nagams – senesnės technologijos įrankis gelio džiovinimui. Jis ilgą laiką buvo nepamainomas pagalbininkas geliniam lakavimui. Tokioje lempoje gelis tolygiai išdžiūsta per keletą minučių. UV lempos dažniausiai turi keturias lemputes, kurių kiekviena turi po 9W galią.

LED lempos nagams yra pažangesnės ir gali būti kur kas stipresnės nei paprastos UV nagų lempos – 48W, 54W ar net 108W galios. Dėl šviesos diodų gelis tolygiai išdžiūsta vos per keliolika sekundžių. Taip pat, LED šviesa tausoja energiją ir neturi neigiamo poveikio žmogaus sveikatai. 

Būtinai atkreipkite dėmesį, kad UV priemonės nagams šioje lempoje nestingsta, todėl pirkdami gelio priemones ir lakus būtinai atkreipkite į ant pakuotės nurodytą ženklinimą – jei žymėjimas nurodo „tinkamas UV“ tuomet ši priemonė neišdžius lempoje. Šiuo atveju reikėtų ieškoti „tinkamas LED“ pažymėtų gelio priemonių. 

Šios problemos sprendimas - hibridinė lempa, kurioje yra integruotos tiek UV, tiek LED funkcijos. Tokios lempos žymimos UV/LED ir yra tinkamos visų gelinių priemonių išdžiuvimui. 

Pagrindiniai skirtumai trumpai ir aiškiai:

 • UV turi platesnį bangų diapazoną, tačiau LED šviesos srautas intensyvesnis, todėl joje gelis džiūva greičiau.

 • UV integruotos įprastos fluorescencinės elektros lemputės, o LED naudoja šiuolaikinius diodus, todėl UV reikalinga 220V kintamoji srovė, o LED tik 12V nuolatinės srovės.

 • UV gelinio lakavimo lempos yra sunkesnės už LED lempas.

 • UV lemputes reikia keisti periodiškai pagal darbo intensyvumą. Ši lempa tarnauja apie 10 000 darbo valandų. LED lemputės nėra keičiamos, bet tinkamai veikia net iki 50 000  darbo valandų.

 • UV gelį stingdo ilgiau, o LED greičiau. Visgi, LED šviesoje stingsta tik tie geliai, ant kurių yra užrašas, kad stingsta LED spinduliuose. 

Kaip išsirinkti lempą nagams?

Mūsų parduotuvėje yra įvairiausių dydžių, kainų ir tipų lempų, tačiau renkantis lempą reikėtų įvertinti ne tik jos kainą, anksčiau minėtus skirtumus, bet ir dar keletą svarbių aspektų:

 • Rinkitės tokias lempas, kurios turi platesnį funkcionalumą. Pavyzdžiui platesnį veikimo laikų pasirinkimą, nes tai užtikrins, kad gelis būtų išdžiovinamas tiksliai tiek, kiek reikia -nei per mažai nei per daug. Rekomenduojame rinktis tokias, kurios turi 10s, 30s, 60s, 120s veikimo laiko galimybes. 

 • Jeigu atliekate ne tik manikiūro, bet ir pedikiūro procedūras reikia atkreipti dėmesį į nagų lempos formą. Pedikiūrą patogiau atlikti su lempomis, kurios yra lankelio formos bei turi galimybę pašalinti dugną ir palikti jį atvirą.

 • Atkreipkite dėmesį į lempos tarnavimo laiką ir investuokite į tokią nagų lempą, kurią galėsite naudotis ilgiau. 

 • Jeigu dirbate profesionaliai, derėtų rinktis stipresnio galingumo, daugiau diodų turinčias lempas. Be to, labai svarbu atkreipti dėmesį ar lempa nebus per didelė ar per maža ant jūsų darbo stalo, kad klientai visuomet jaustųsi patogiai ir maloniai procedūros metu. Kasdieniam naudojimui pakaks ir mažesnio galingumo lempos, nes naudojimas nebus toks intensyvus kaip grožio salone. 

 • Jeigu galite investuoti daugiau, verta rinktis tokius prietaisus, kurie turi judesio daviklį. Jis automatiškai įjungia lempą vos įkišus plaštaką. Tai ypač patogi funkcija, nes procedūros metu rankas į lempą reikia kišti ne vieną kartą, o rankiniu būdu kyla rizika pamiršti lempą įjungti, todėl užtruksite ilgiau. Be to, tai leidžia optimizuoti energijos sąnaudas. Tuo tarpu papildoma ventiliatoriaus funkcija tolygiau paskirsto šviesos srautą ir pagreitina nago išdžiovinimą.

 • Jeigu dirbate profesionaliai ir naudojate įvairiausias priemones, geriausiai rinktis hibridines lempas. Nors tokios lempos yra brangesnės, tačiau užsitikrinsite galimybę klientams rinktis iš plačiausio manikiūro priemonių spektro. 

Lempų priežiūra

Labai svarbu tinkamai prižiūrėti ir dezinfekuoti šias elektrines lempas, kad procedūros nagams būtų atliekamos užtikrinant aukščiausius higienos standartus. Labai svarbu, šiuos prietaisus saugoti nuo dulkių, kad jų viduje nesikauptų bakterijos, todėl profesionaliai atliekant nagų priežiūros paslaugas reikėtų nepamiršti įsigyti ir dulkių surinkėjo.

Jeigu jūsų UV/LED lempa yra nešvari, rekomenduojame ją valyti tik sausuoju būdu su vienkartine ar daugkartine servetėle. Jokiu būdų valymo metu nenaudokite acetono, nes jis gali sugadinti prietaisą. Valymą ir UV lempučių keitimą reikėtų atlikti tik atidžiai pasitikrinus ar prietaisas saugiai atjungtas iš maitinimo bloko.