Kategorijos

Our Servies

Užsakius virš 49 €
Prekių grąžinimas per 14d.

Aktyvūs filtrai

Manikiūro priemonės

Mūsų rankos ir nagai kiekvieną dieną yra veikiami ir dirginami įvairių aplinkos veiksnių bei buities darbų, todėl rankų odos ir nagų priežiūros procedūros turi būti atliekamos reguliariai. Siekiant nepriekaištingos nagų išvaizdos yra reikalingos įvairios manikiūro priemonės ir įrankiai. Kasdieninei nagų priežiūrai ir manikiūrui atlikti jums dažniausiai reikės nagų žirklučių ar žnyplių, skirtingo aštrumo dildžių bei odelių atstūmėjo, todėl labai svarbu, kad šios manikiūro priemonės visuomet būtų jūsų kosmetikos krepšelio sudėtyje. 

Mūsų parduotuvėje galite įsigyti manikiūro priemonių profesionalams ir kasdieniams poreikiams. Įsigiję prekių iš mūsų asortimento galėsite nesudėtingai ir greitai papildyti trūkstamas manikiūro priemones ar atnaujinti savo kosmetikos krepšelį. Taip pat labai svarbu manikiūro priemones reguliariai keisti ir dezinfekuoti, kad nagų procedūros būtų atliekamos laikantis visų higienos standartų, užtikrinant saugią ir švarią nagų priežiūrą. 

Manikiūro, pedikiūro priemonės 

Visos manikiūro priemonės yra skirtos nago formavimui ir tobulinimui. Labai svarbu su šiomis priemonėmis elgtis atsargiai, pagal gamintojo pateiktą instrukciją, neatsargiai naudojamos priemonės gali dirginti ar net pažeisti natūralaus nago plokštelę. Formuojant nagą patiems, tą reikėtų daryti iš lėto, nes kerpant, naudojantis dilde natūralaus nago ilgis ir forma keičiasi iš karto. 

Profesionaliai ir namuose dažniausiai naudojamos manikiūro priemonės: 

Nagų žirklutės – mūsų asortimente yra pagamintos iš nerūdijančio plieno, todėl yra pakankamai aštrios, kad užtikrintų tikslų nagų kirpimą. Tokios žirklutės yra nedidelės, todėl jomis ypač patogu nagą patrumpinti ar apkirpti pagal norimą formą. Nagų žirklutes rekomenduojama dezinfekuoti prieš kiekvieną kirpimo procedūrą, kad ant jų nesikauptų įvairios bakterijos ir nepakenktų jūsų nagams.

Žnyplės nagų odelėms – tinkamos naudoti tiek profesionaliai, tiek asmeniniam naudojimui. Jos puikiai priglunda, todėl jomis nesudėtingai apkirpsite nagų odeles. Šios žnyplės yra pakankamai aštrios, todėl odelių kirpimą reikėtų atlikti ypač atsargiai.

Nagų giljotina – naudojama gelinių nagų priauginimo procedūros metu, kuomet norite patrumpinti prie natūralaus nago pritvirtintą formelę – tipsą.

Odelių atstumėjai ir šalintojai – labai svarbi manikiūro ir pedikiūro priemonė, kuri užtikrina estetišką nagų įvaizdį. Jos skirtos atstumti ir pašalinti negyvas odeles, kurios kaupiasi aplink nagą. Odelių atstumėjai gali būti daugkartiniai, kurie yra gaminami iš plieno bei vienkartiniai – apelsinmedžio lazdelės. Manogroziui.lt asortimente siūlome įsigyti ir odelių atstūmėją akmeniniu galiuku, kuris yra puiki alternatyva alpensinmedžio lazdelėms, nes su šiuo įrankiu papildomai pašalinsite ir seno lako likučius.

Dildės nagams – naudojamos tiek natūralių nagų formavimui, tiek gelinių nagų priauginimo procedūrose. Dildės būna įvairių formų – lenktos, tiesios, laivelio, elipsės formų. Dildės formą reikėtų rinktis asmeniškai – išbandyti keletą formų ir įvertinti, kuri forma suteikia geriausią rezultatą.  

Taip pat internetu galite įsigyti skirtingo aštrumo didžių. Jeigu atliekate nagų priauginimus, reikėtų rinktis aštresnės, grubesnes dildes, o natūraliems nagams reikėtų rinktis švelnesnes dildes, kad stipriai nepažeistumėte nago plokštelės. Taip pat siūlome išbandyti dildes, kurios yra pagamintos iš grūdinto stiklo. Jų specialus kristalinis paviršius maksimaliai švelniai dildo nago paviršių, todėl ypač tinka besisluoksniuojantiems nagams. Tokio tipo dildė užtikrina ypač atsargų nagų apdorojimą. Mūsų parduotuvėje stiklines dildes galite įsigyti ne tik įvairių spalvų, bet ir už patrauklią kainą. 

Poliruokliai ir nagų blokeliai – naudojami, kai norima sulyginti nago paviršių. Poliruokliai, priešingai nei dildės yra minkšti, todėl puikiai prisitaiko prie nago paviršiaus. Mūsų parduotuvėje įsigytus nagų poliruoklius galima plauti ir dezinfekuoti.

Kodėl manikiūro priemones verta pirkti internetu?

Manikiūro priemones pirkti manogroziui.lt parduotuvėje yra ypač patogu, kadangi vienoje vietoje galite suformuoti visą reikalingą priemonių krepšelį ar jį atnaujinti. Prie kiekvienos prekės yra pateikiami detalūs prekių aprašymai, todėl galėsite nesudėtingai ir greitai palyginti ir išsirinkti tinkamiausią produktą, o prekės jus pasieks patogiausiu būdu – į paštomatą, ar kurjeriu tiesiai į namus vos per kelias dienas.