Kategorijos

Filtruoti pagal

Kategorijos

Kategorijos

Spalva

Spalva

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Our Servies

Užsakius virš 49 €
Prekių grąžinimas per 14d.

Aktyvūs filtrai

Gelis

Gelis yra plačiai naudojamas gaminant įvairius buities chemijos gaminius, bet geriausiai žinomas kaip nagų priauginimui skirta priemonė. Dėl didelio tankumo, šią medžiagą ypatingai lengva paskirstyti ir formuoti. Priemonė yra sudaryta iš dviejų fazių, kurių viena yra minkštoji, o kita kietoji. Jo sudėtyje yra tokių cheminių junginių kaip oligomerai, monomerai, foto iniciatoriai.  Taip pat, priemonė gali turėti spalvinių pigmentų, todėl jie gali būti skaidrūs, šviesiai rožiniai ar kūno spalvos. 

Populiariausia nagų priauginimo priemonė

Gelis nagų priauginimui pradėtas naudoti Jungtinėse Amerikos Valstijose dar aštuntojo dešimtmečio pradžioje ir per keliasdešimt metų tapo viena plačiausiai naudojamų nagų dizaino priemonių. Šiuo metu, tai yra šiuolaikinio grožio standartas, nes priauginti nagai atrodo estetiškai ir nedaug skiriasi nuo natūralių. 

Gelis nagams ypač populiarus dėl savo savybių, kurios leidžia ne tik padengti ir sustiprinti nago plokštelę, bet ir ją prailginti. Nagų gelis yra ypač lengvai formuojamas ir modeliuojamas, todėl jo pagalba galima keisti nago formą ir maskuoti natūralaus nago trūkumus – lūžinėjimus, skilinėjimus. Tai yra tikras išsigelbėjimas ir tiems, kurių nagai silpni, kadangi kaitinamas UV spinduliuose nagų gelis kietėja, todėl priešingai nei įprasto nagų lakavimo būdu, galima džiaugtis išskirtinai gražiais ir tvirtais nagais net dvi-tris savaites ar net ilgiau. 

Kaip atliekamas nagų priauginimas geliu?

Nagų priauginimas gali būti atliekamas tiek profesionaliai manikiūro specialisčių grožio salonuose, tiek namuose įsigijus gelio rinkinį internetu. Šios procedūros metu statybinis gelis nagams yra paskirstomas ant natūralaus nago jam suteikiant norimą ilgį ir formą. Kai gelis yra padengtas, atliekamas jo išdžiovinamas LED lempoje, kad tinkamai sustingtų. Taip jis tampa tinkamu formavimui. Formavimas dažniausiai atliekamas įrankių pagalba – freza bei skirtingo aštrumo dildėmis. Ant suformuotos nago formos kuriamas jūsų pasirinktas dizainas – lakuojama norima spalva, atliekama nagų dailė.

Svarbu atkreipti dėmesį, kad gelis nagų priauginimui turi būti naudojamas taisyklingai, kad pasiektumėte profesionalių rezultatų ir nepažeistumėte nago plokštelės. Labai svarbu atsakingai išsirinkti nagų priauginimo meistrę, kuri darbą atliktų kruopščiai ir laikydamasi visų higienos standartų. Renkantis nagų meistrę tikslinga rinktis ne pigesnę paslaugos kainą, o įvertinti ar meistrė sugebės tinkamai atlikti procedūrą – peržiūrėti atliktų darbų rezultatus, išanalizuoti atsiliepimus ir nueiti į konsultaciją, kur bus įvertinta ar jūsų nagai yra tinkami šiai procedūrai ir nebus padaryta žala. 

Populiariausios gelių rūšys

Patiems renkantis, iš pradžių gali pasirodyti painu, kuris gelis nagams yra tinkamiausias. Gelis nagų priauginimui gali būti skirtingų rūšių, konsistencijų, todėl naudojamas skirtingiems tikslams pasiekti:

  • Statybinis gelis nagams – tai savaime išsilyginantis kamufliažinis gelis, kuris gerai maskuoja nago trūkumus. Šis gelis nagams gali būti naudojamas trejopai - kaip bazė, modeliavimo priemonė arba viršutinis sluoksnis. Jis puikiai tinkamas nago prailginimui ir sutvirtinimui.

  • Bio gelis nagams –  priskiriamas akrilatams, todėl yra ypač minkštas ir plonas. Jis puikiai tinkamas natūralių nagų defektų maskavimui, kadangi yra beveik nepastebimas ir nereikalauja sudėtingo formavimo, pavyzdžiui formavimo dilde. Ši priemonė netinka, jei norite ženkliai prailginti nagą, nes gali lengvai lūžti.

  • Polimerinis gelis (poligelis) – yra išskirtinis tuo, jog apjungia ir gelio ir akrilo savybes. Jo formavimas yra ypač paprastas, kadangi poligelis yra kur kas labiau elastingas negu statybinis gelis nagams, bet tvirtesnis negu akrilas. Be to, UV spinduliuose jis nesukelia deginimo pojūčio.

Taigi rinktis reikėtų pagal tai, kokio rezultato norite pasiekti. Renkantis tarp skaidrių ir matinių atspalvių, svarbu žinoti, jog skaidrūs atspalviai paryškina nagų spalvą, o matiniai spalvą slopina. Jei norite stipriai maskuoti, ilginti ir keisti nago formą statybinis gelis būtų tinkamiausias pasirinkimas. Jei esate jautresni, ar norite tik paryškinti savo nago plokštelę reikėtų rinktis bio arba poligelį. 

Jeigu norite pasikonsultuoti, pasitarti ką rinktis, kreipkitės į Mano grožiui specialistus, kurie maloniai pakonsultuos ir padės išsirinkti labiausiai poreikius atitinkančią priemonę.