Kategorijos

Our Servies

Užsakius virš 49 €
Prekių grąžinimas per 14d.
Parafino vonelės rankoms ir kojoms

Parafino vonelės rankoms ir kojoms

Subcategories

Aktyvūs filtrai

Parafino vonelės

Parafinas – bekvapė ir beskonė medžiaga, susidedanti daugiausiai iš sočiųjų angliavandenilių. Iš pirmo žvilgsnio parafinas primena paprastą vašką, tačiau yra ypač veiksminga priemonė tiems, kurie skundžiasi rankų odos šiurkštumu. Kosmetinis parafinas gali būti įvairių spalvų,  pripildytas aromatų, populiarus ir dažnai naudojamas SPA ir grožio salonuose, su juo atliekamos rankų odos, nagų odelių ir pėdų minkštinimo procedūros. 

Parafino vonelės yra naudojamos ir skirtos atlikti parafino terapijos procedūras, kurių metu elektriniame prietaise yra šildomas parafinas. Jos tinka tiek kojoms, tiek rankoms, o šią procedūrą galite nesudėtingai atlikti namuose internetu įsigiję parafino vonelės komplektą, kurį sudaro - parafino vonelė, grotelės, frotinė pirštinė ir kojinė, vienkartinės polietileninės pirštinės, teptukas bei kosmetinis aromatinis parafinas. 

manogroziui.lt parduotuvėje esančios parafino vonelės yra aukštos kokybės ir suteiks jums tik geriausius rezultatus. Jų kainos mūsų parduotuvėje prasideda nuo 29,99 Eur. Parafino vonelės kaina priklauso nuo to, kokios talpos ir galingumo vonelę renkatės. Vonelės rinkinys gali kainuoti šiek tiek brangiau, kadangi įsigysite vonelę su priedais, kurios leis mėgautis visaverte procedūros nauda greitai ir patogiai. 

Įrenginio kaina atsipirks labai greitai, kadangi viena parafino terapijos procedūra salone kainuoja apie 15 Eur, o įgijus šį prietaisą namuose galėsite procedūromis mėgautis jums tinkamu metu be papildomų išlaidų. 

Pasiruošimas parafino procedūrai

Jeigu nusprendėte pasimėgauti šia procedūra namuose, o ne SPA salone, ir jau įsigijote savo poreikius labiausiai atitinkančią vonelę, atidžiai perskaitykite naudojimosi instrukciją. Parafino vonelės suteiks geriausią rezultatą ir suteiks maksimalų atsipalaidavimą tik tuomet, jeigu atidžiai seksite gamintojo rekomendacijomis žingsnis po žingsnio.  

Taip pat ši procedūra reikalauja tam tikro pasiruošimo. Prieš terapiją ypač naudinga atlikti odos šveitimą, kad būtų pašalintos negyvos ir suragėjusios odos ląstelės ir lengvą galūnių masažą, kad būtų suaktyvinta kraujotaka. Tai padės pasiekti geresnių terapijos rezultatų. 

Parafino terapijos eiga

Parafino voneles rankoms ir kojoms naudoti labai paprasta, todėl mėgautis maloniomis procedūromis galėsite kada tik panorėję. Nereikėtų pamiršti, kad parafino vonelėmis reikėtų mėgautis saikingai - tarp kiekvienos procedūros rekomenduojama daryti bent 5 dienų pertrauką bei niekada nebandyti antrą kartą naudoti to pačio parafino, nes jis savyje sutraukia ir kaupia įvairius nešvarumus.

Terapijos eiga:

  1. Svarbiausias žingsnis yra pasirinkti tinkamą parafino temperatūrą, kad maloni šiluma paskiltų po visą kūną. Įrenginys turėtų būti sušildomos iki 75–80 °C. Tokios temperatūros parafinas nenudegins odos, nes jis vos pralaidus šilumai ir šilumą skleidžia iš lėto.
  2. Išsilydžius kosmetiniam parafinui, jo masę galima tepti ant sausos odos arba plaštakas bei pėdas panardinti parafine. Geresniam rezultatui pasiekti rankas bei pėdas į parafiną kišti reikėtų apie 3-4 kartus. 
  3. Padengus plaštakas ir pėdas parafinu jos kišamos į polietileno pirštines arba kojines, o ant viršaus užmaunamos šilumą sulaikančios pirštines arba kojinės. Šiluma sukelia odos prakaitavimą ir tokiu būdu pasišalina susikaupę toksinai.
  4. Parafiną ant odos rekomenduojama laikyti apie 15 minučių ir vėliau nesudėtingai pašalinti.
  5. Procedūros poveikis galėsite džiaugti apie vieną savaitę.

Parafino terapijos poveikis

Parafino terapijos poveikis yra didžiulis, o reguliarios procedūros padės užtikrinti odos drėgmę, pamaitins rankų ir kojų odą ir padės puoselėti rankų švelnumą. Ši medžiaga ne tik maitina odą, bet ir gydo odos pažeidimus – įtrūkimus, suskilinėjimus, todėl susigrąžinsite spindesio netekusią rankų odą.

Parafino terapijos metu, veikliosios parafino medžiagos giliai skverbiasi į rankų ir kojų odos sluoksnius, kadangi šilumos pagalba atveriamos odos poros. Tokiu būdu oda sušvelnėja ir atgauna po sunkaus darbo bei aplinkos poveikio. Reguliarus parafino terapijos taikymas yra puiki rankų raukšlių prevencija ir gali sulyginti bei sumažinti pigmentinių dėmių atsiradimą, randus, spuogelius ir kitus odos netobulumus.  

Be gilių maitinančių ir drėkinančių savybių parafino terapija yra naudinga įsitempusiems raumenims, nes juos atpalaiduoja nuramina bei mažina sąnarių skausmus. Svarbu pastebėti, jog parafino vonelė sumažina lėtinio artrito sukeliamą skausmą, nes po procedūros padidėja sąnarių lankstumas. Parafino vonelės mažina rankų ir kojų patinimus, paburkimus.

Medikai šią terapiją ypač rekomenduoja tiems, kurie susiduria su sutrikusios kraujotakos problemomis, kurios sukelia galūnių šalimą, nes ši procedūra suaktyvina kraujotaką ir šildo jūsų kūną.

Galiausiai, parafino vonelė yra ypač naudinga trapių ir silpnų nagų augimo skatinimui bei pašalina nedidelius sudirginimus likusius po manikiūro šalinimo ar gelinių nagų nuėmimo. 

Parafino vonelės kaina mūsų parduotuvė ypač patraukli ir prieinama kiekvienam, todėl nedelskite ir palepinkite savo rankas bei kojas. Parafino vonelės rankoms ir kojoms gali būti puiki dovanos idėja mamai, draugei, sesei ar kitiems artimiesiems, nes suteiks ne tik malonų pojūtį, bet ir ilgalaikę naudą.