Kategorijos

Filtruoti pagal

Spalva

Spalva

Galia

Galia

Our Servies

Užsakius virš 49 €
Prekių grąžinimas per 14d.
Dulkių surinkėjai nagams

Dulkių surinkėjai nagams

Subcategories

Aktyvūs filtrai

Dulkių surinkėjai

Atliekant gelinių nagų priauginimą, šalinant gelinio lako likučius bei dirbant su nagų frezomis ar dildėmis, susikaupia ypatingai daug dulkių, kurių nerekomenduojama įkvėpti. Manikiūrui atlikti gali reikėti net keletos valandų, o nuolatinės dulkių sankaupos trukdys kokybiškai ir patogiai dirbti. Taip pat, dulkės yra linkusios kauptis, o jų sankaupos atrodo neestetiškai, nes kaupiasi ne tik ant paviršių, bet ir ant jūsų ar klientų drabužių. 

Dėl šių priežasčių dulkių surinkėjai yra labai svarbūs elektriniai prietaisai, užtikrinantys kokybišką gelinių nagų priauginimo ar lako šalinimo metu atsiradusių dulkių surinkimą. Šis prietaisas yra naudingas ne tik profesionalams, bet ir tiems, kurie manikiūro procedūras atlieka namuose patys. Šie prietaisai dulkes surenka į specialius daugkartinius maišelius, kuriuos išvalius galima naudoti vėl ir vėl. Dulkių surinkėjai turi specialias turbinas, kurių dėka nagų dulkės surenkamos tiesiai į specialų filtrą, iš kurio nebepatenka į aplinką. 

Manikiūro dulkių surinkėjai internetu  

Šiuolaikinė rinka siūlo įvairiausių dulkių surinkėjų nagams – nuo paprastų pastatomų ant stalo prietaisų iki profesionaliai įmontuojamų bei integruotų kartu su UV/LED lempomis ir šviestuvais surinkėjų. Parduotuvėje manogroziui.lt siūlomas itin platus šių prietaisų asortimentas. Pastatomi ant stalo surinkėjai yra labai patogūs, kadangi baigus procedūrą juos galima nuimti nuo stalo ir pasidėti atokiau. Du viename surinkėjai, kuriuose gali būti integruota UV/LED lempa arba šviestuvai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nemėgsta savo darbo stalo nukrauti įvairiausiais įrankiais. Taip pat, tai puiki investicija pradedantiesiems nagų specialistams, kurie už nedidelę kainą gauna du prietaisus viename. 

Visiems mūsų parduotuvėje įsigytiems prietaisams yra taikoma 12 mėnesių garantija, o perkant už 29 eurus ir daugiau, prekes pristatysime nemokamai jums patogiausiu būdu – į paštomatą ar tiesiai į namus. Įsigijus dulkių surinkėją internetu jau po kelių dienų galėsite džiaugtis kokybišku manikiūru ir pamiršti apie didžiules dulkių sankaupas ant darbo stalo bei aprangos. 

Kaip išsirinkti manikiūro stalo dulkių surinkėją?

Dulkių surinkėjas nagams yra priemonė, kurią naudosite ilgą laiką, todėl renkantis šį prietaisą reikėtų atidžiai atkreipti dėmesį į tokias ypatybes kaip galingumas, ventiliatorių skaičius ir ergonomiškumas. Taip pat šiuolaikiniai prietaisai yra tylūs, todėl nekels papildomo triukšmo ir diskomforto manikiūro metu. 

Galingumas. Kuo didesnis vatų prietaise skaičius, tuo dulkių surinkėjai stipriau trauks dulkes ir neleis joms teršti darbo aplinkos. Jeigu dirbate profesionaliai ir atliekate įvairias nagų priežiūros procedūras daugybę kartų per dieną, reikėtų rinktis daugiau vatų turintį surinkėją, nes dulkių jūsų aplinkoje bus žymiai daugiau. Jei atliekate tik gelinius lakavimus ar prietaisą naudojate tik asmeninėms nagų priežiūros procedūroms pakaks ir mažesnio galingumo prietaiso. Norint, kad prietaisas veiktų kuo stipriau ir atliktų savo funkciją būtina reguliari jo priežiūra – dulkių maišelio valymas ir keitimas. 

Ventiliatorių skaičius. Dažniausiai šie elektriniai prietaisai turi vieną, du arba tris ventiliatorius. Priklausomai nuo ventiliatorių skaičiaus prietaiso galia yra tolygiai paskirstoma tarp jų visų. Reikėtų atkreipti dėmesį, jog kuo efektyvesnė siurbimo turbina yra įmontuota įrenginį, tuo dulkių surinkimas bus geresnis.

Ergonomiškumas. Renkantis dulkių surinkėją labai svarbus ne tik jo galingumas, bet ir patogumas. Reikėtų rinktis tokį prietaisą, kuris turi platų, minkštą ir patogaus aukščio dizainą. Toks prietaisas nekels diskomforto kliento rankoms -  neslys ir nesukels riešo skausmo atliekant procedūras. 

Labai svarbu atkreipti dėmesį ir į prietaiso dydį bei išmatavimus, kad jis patogiai ir tinkamai tilptų ant jūsų darbo stalo.